Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz oO7 #462 üzenetére

    na most maradjunk annyiban hogy nem csak úgy beestem a fórumba, hanem napok-hetek óta olvasgatok wp7-ről. nem minden nap de érdekel a dolog mint minden újdonság. viszont van véleményem.
    szted véletlen nézegettem a tré oldalát hpgy melyik wp7 teló lesz normális árban? ki fogom próbálni mert új és érdekel de nagyon szeretném ha a home-ot a saját (ezek szerint giccses) ízlésemnek megfelelően át tudnám szabni.
    megjegyezném, hogy nekem ez az elrendezés fexik talán sejtet vmennyit abból hogy mennyire, ugyanígy nézet ki a G1-em home-ja is a milestone is az x10 minimé is (3rd home-mal) és a spicám home-ja is... persze egy két widget ugrott másik meg érkezett de a 80%-a ilyen volt. ezek a kapcsolók voltak kint mert ezeket használom, a calendar widget is kint van már vagy 1,5 éve, a post it is... a zenelejátszót lecseréltem most winampra (és durvára bejött!!!)
    szóval ezen kaptam fel a vizet, nem leszólni jöttem a wp7et de mndenhol azt szajkózzák hogy hát sajna a testreszabhatóságban rendesen vannak kompromisszumok (saját ringtone... pl vagy az általam is fikázott home-csempék)
    ennyi... szolidabb jelzőket vártam... :)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák