Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andr_s

    tag

    Sziasztok!

    Próbálgattam az FB account beállítást! nagyon jól működik... kurva jó, hogy össze lehet linkelni a meglévő live-os kontaktokat a facebook-ossal, és akkor aut összvonja a kettőt: lesz kép, meg minden ami az illetőről a facebook-on is fenn van! (pl születésnap, e-mail, stb...)

    ezt meg csinálja automatikusan is, ha a név egy az egyben stimmel, de lehet linkkelni külön is a people alkalmazásban ha ráállsz egy kontaktra és a ott a linkre...

    a manuális linkelés akkor hasznos, ha pl. neked úgy van benn az adott személy, hogy "István" tel.: 0630xxxxxxx (de nincs kép e-mail, stb...), és a facebook-ról meg lejön egy "Tóth István" e-mail cimmel, képpel, minden egyébbel, és a kettőt összelinkeled, megvan egyből az adott személyről minden, sőt ha változk a facebookon valami, akkor azt aut szinkronizálja... (továbbra is a live-os név fog a linkelés után megmaradni a people-ben, és bármikor szét is választható) :C

    na nekem ez új volt (egy kis nyomkodás eredménye), lehet nektek nem, de remélem másnak is hasznos lesz, hogy leírtam! :))

Új hozzászólás Aktív témák