Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz stevve #1950 üzenetére

    Nos én sem használom másra, csak azért tudom, mert ennyit elolvastam a kézikönyvből, ki is próbáltam és mókás is tud lenni, hogyaszondom "sztart messzidzsin", aztán már megy is a néni oda, mint a parancsolat. Parasztvakítás, tudom, de helyes. :) Igazából minden menüpont elérhető hangvezérléssel, és éppen arra akartam reflektálni, hogy ezeket érti is csont nélkül. Csak mivel kb. a hangvezérlést pont híváshoz használnám (vagy szerintem jellemzően ehhez használja sokmindenki és ehhez is van értelme), ezért kellemetlen (sőt, autópályán, közúton egyenesen veszélyes), hogy vezetés közben hiába van BT headset-em, a telefont kell bogarászni, ha valakit hívni akarok, mert kontakt neveket nem ért meg, de mondjuk prímán el tudom indítani a marketplace-t. :DD
    Ahogy valaki említette: angol nevekkel nincs gondja, ugyanakkor néha, ha sikerül egy magyar nevet felhívatnom vele, ő visszamondja, hogy "kólling józsipisti". Ezért érdeklődtem volna, hogy elő lehet-e csalogatni a hölgy hangját anélkül, hogy előtte valahogy kínszenvedéssel megérti a kontakt nevet - vagy ez is csak egy jövőbeli remélhető frissítés hozadéka lesz.

    [ Szerkesztve ]

    -Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

Új hozzászólás Aktív témák