Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz bambano #89 üzenetére

    Magyarul Te is azt fogalmaztad meg amit én. Nem vagyunk egyformák így mások az igényeink.

    Én nem szeretek a kelleténél több dolgot hordani magammal, annál több dolgot kell tölteni, szinkronizálni, karbantartani, stb. Szerintem igenis volna értelme összeházasítani az ultrabook-okat és tablet-eket. Csak nem ebben a minőségben ahogy a Surface2 teszi, ebben egyetértünk. Számomra az Android-os tablet alapvetően kidobott pénz mert amikor nem a gép előtt ülök és impulzus szerűen információ hiányom támad, a Nexus 5-ömön keresek rá arra a valamire. Ha mobilon találok valami érdekeset amihez bonyolultabban kellene keresgélni vagy ki akarom próbálni akkor az Android-os tablet sem fog rajtam segíteni, be kell kapcsolnom az asztali gépet vagy a Series 9-et, megkeresni ugyanezt a cikket, esetleg a fájlokat leszedni amit a mobilon már megtettem, stb. Ehhez képest egy ilyen géppel mint a Surface2 (ha jól lenne megcsinálva) csak átülnék a dokkhoz vagy rádobom a billentyűzetét és folytatom amit elkezdtem. Bele tudnám illeszteni nagyon szépen az életvitelembe, csak a Surface2-vel valószínűleg többet szenvednék egyébként mint amennyire megoldaná ezt a specifikus problémámat.

    Neked nincs ilyenre szükséged, felfogom hogy teljesen jól el is vagy az Android-os gépeddel, nincs is ezzel semmi gond. Tényleg nem ugyanúgy állunk a dolgokhoz.

    Egyébként az új Atom procik szerencsére sokkal jobbak mint a régiek. Rudi tesztjei szerint a Core 2 Duo vonal teljesítményét hozzák. Élőben nem láttam, de sokkal élhetőbbnek tűnnek mint a pár évvel ezelőtti netbook-ok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák