Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz schawo #47 üzenetére

    Ez nagyrészt elsőre látszik majdnem az összes ilyen hordozható hangszórón,amit írsz.
    Én azt gondolom erről a témáról.
    Néhány opció.
    -hordozható
    -kis helyen elfér
    -hosszú üzemidő
    -telefont kiszolgál.
    -dizájnos
    Szabadidőben laptop,, tab telefon. hangját feljavítja,és még zenét is viszonylag alapszinten hallgathatunk vele
    tehát a hangminőség ilyen kütyünél az igen 10-ed rangú dolog.
    körbenéztem a piacon egészen 70-80ezer Ft -os ársávig ,ez B&O kb ide sorolható.
    Egyik márka ebben másik márka másban volt jobb,de összességében mindegyik erősen kompromisszumos megoldás .(otthoni hifivel összevetni butaság)
    Ahol Jó hangzás volt, ott a viszonylag nagy méret ,kevés üzemidő jellemezte a hordozhatóság volt a szűk keresztmetszet,a másik márka jól néz ki jó üzemidő,de gyatra hangminőség jellemezte.stb.
    Tehát kinek mi a fontos.
    Neked a hanghűség fontos, akkor bizony be kell áldozni valamit ennek az oltárán ...sajnos.
    Én árérzékeny vagyok,de valahogy szólaljon meg,praktikus legyen ,ezért vettem 15000Ft-ért a Jam plus-t.
    igen kompromisszumos megoldást ,de ennél többet nem vagyok hajlandó kiadni egy kis 3W-os hangsugárzóért.
    Annyival viszont nem rosszabb, mint amennyivel olcsóbb Boose,vagy más neves márkás kis doboznál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák