Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz Szakiii #126 üzenetére

    azért, mert iphone-t és macbookot használok, mgvásárolt alkalmazással, itunes match-el, csomó barát imessagen, normálisan működik a facetime, nem úgy mint a nyamvadt skype, és mert kézbevételkor az az érzés, h "basszus milyne jó fogni, és használni", nem az, h "nem rossz, de erre nekem elég ez is". :)

    igazából szeretem a gadgeteket, és nekem a böngészési sebesség, és az akadás mentesség a fő szempont, és ezekben az ipad bőven a legjobb. az h nem lehet pendriveot dugni rá, egyáltalán nem érdekel, filmezni a pana plazmán filmezek nem egy ilyen vackon.

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz Szakiii #131 üzenetére

    A skype-ot jónak érzed, mert nem láttál még jobbat... Az 56k modemet is jónak érezte mindenki az ISDN vonalig, aztán meg visszatérni arra... A facetime erősen alázza a skype-ot. (Ennek ellenére anyámék miatt gyakran kényszerülök a skype-ra, ha a gyereket akarják nézegetni... néha elég kínos hibái vannak)

    Korábban elismerted a 100k+ tabletek erőfölényét, most meg már nem? Azért messze nem azt kapod erőben sem, mint amit az 50knál... Én mondjuk tableten játszom (mert nagyon lusta vagyok, és még az xbox bekapcsolásához sincs kedvem)

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz Szakiii #134 üzenetére

    Hangminőség, képminőség, néha beszaródik, néha csak gyenge minőségű képet küld videón (brutál gyengét) - mindezt 10megabit feltöltésű vonalról.
    Nem eszközfüggő, mert megcsinálja mindenről és mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

  • válasz Szakiii #136 üzenetére

    Teljesen mást értünk szerintem tudáson :(

    Te itt arra gondolsz, hogy az 50 ezres is egy funkció "szegény" valami, pont úgy mint a 100 ezres.
    Valójában itt arról van szó, hogy (az ipad esetén) anyámék nem tudták "elrontani", unokahúgomra ugyan ez igaz. Elvettem unoka húgomtól, majd használtam tovább, mintha semmi nem történt volna... ( Valójában vagy 100 alkalmazás meg volt nyitva:D )
    Emellett kiváló összeszerelés és minőségi alkatrészek jellemzik, jó supporttal (mégha az 1 év szerintem is nagyon kevés, minimum 2 kellene) kiváló ökoszisztémával stb...

    A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

  • FefeeX

    veterán

    válasz Szakiii #136 üzenetére

    Infinity Blade, Asphalt 8, Real Racing 3, Injustice

    Én pl ezeket játszom :) Kell hozzá a vas (pl érezhetően jobban fut a RR3 a retinán, mint korábban a sima minin), az Injustice pl állandóan memória korlátba futott és kilépett (a minin, egy verziószám után, nyilván ez optimalizálási hiba volt, de sajnos PC-n is az a megoldás ha több memóriát veszel, más kifejezett előnye, oka nem nagyon van a 8+ giga ramnak, mégis milyen gyakori)

    Emellett azért elmondanám még, miért érzem a szükségességét, és nem csak ennek, hanem egyáltalában a minőségnek. (ezek szubjektív dolgok és erősen függ attól is, mi az amit az ember megengedhet magának, mikor diák voltam, más volt a preferencia rendszerem)
    - amit a kezedbe fogsz, nem mindegy, milyen fogása van, milyen ergonómiája (kicsit beteges ugyan, de saját billentyűzet-egér kombót használok a melóhelyen is, dinovo media desktop, egyszerűen mert minőségre messze veri a gyári szar HP-t)
    - lejátszol valamit, zenét filmet bármit, nem mindegy, hogy milyen hang jön ki a "dobozból", pl a konyhában youtube-ozni kifejezetten jó iPaden, meglepően jól szól a notebook-ok többségéhez képest
    - nem recseg, ropog - nem tudom, hogy vagy vele, de nem szívesen költök 50 ezret sem egy valahogy összetákolt szutyokért, aminél néha még arra sem figyelnek, hogy a műanyagok széle egyenesen legyen vágva, ne álljon a kezedbe, a kinézetről meg már nem is beszélve
    - a minőség olyan, amit nem lehet pontosan leírni. Alulról azt mondják rá általában, hogy sznob. Mégis, aki kipróbálta, egy sem jött még vissza, hogy én inkább a szarabbat akarom használni, mert a minőségibb nem jött be. Nem mások irányában, inkább a magadéban lesz egy kategória amit megszoksz, és már elvárás lesz a részedről. 100m2 lakás után pl nem szívesen költöznél 30-ba, nem azért mert nem tudnál ott élni, vagy mert a 30 nem lenne akár megfelelő, egyszerűen nem és kész.

  • kivlov

    aktív tag

    válasz Szakiii #165 üzenetére

    4x 2.3 GHz proci 3Gb Ram ez mi ha nem asztali gép szinte már nekem a céges gépem nem tud ennyit és ezerszer több mindent kell rajta csinálni...:)
    azért a miniben 2x 1 GHz van 512 RAM-mal és nem akad meg sehol se...ha ehhez képest jónak számít, hogy
    6x annyi RAM és kb 8x akkora CPU teljesítményen van mikrolagg akkor én kérek elnézést...

    mi az ami ios-on nem megvalósítható pl???mert én munkára használom és még nem futottam bele korlátokba vagy ha igen akkor arra hamar találtam megoldás de komolyan érdekelne...

    Mellesleg van egy Gpad 8.3 is kézközelemben és sok dolog tetszik benne de a szoftverek közel nincsenek olyan minőségben sajnos és a fényerő sem elég napos időben egy droidos készüléknél sem...

    Mit kell konvertálni ??? ha valamihez nem értesz az nem az eszköz hibája..én avi, mkv, mp3, ebook, mobi, pdf,flac-ot is használok és ehhez csak ráhúzom a gépre és helló ezen mi a bonyi? aki itunes-t használ szinkronizáláshoz az meg is érdemli de ez csak a hozzá nem értését erősíti...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák