Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz Szakiii #165 üzenetére

    4x 2.3 GHz proci 3Gb Ram ez mi ha nem asztali gép szinte már nekem a céges gépem nem tud ennyit és ezerszer több mindent kell rajta csinálni...:)
    azért a miniben 2x 1 GHz van 512 RAM-mal és nem akad meg sehol se...ha ehhez képest jónak számít, hogy
    6x annyi RAM és kb 8x akkora CPU teljesítményen van mikrolagg akkor én kérek elnézést...

    mi az ami ios-on nem megvalósítható pl???mert én munkára használom és még nem futottam bele korlátokba vagy ha igen akkor arra hamar találtam megoldás de komolyan érdekelne...

    Mellesleg van egy Gpad 8.3 is kézközelemben és sok dolog tetszik benne de a szoftverek közel nincsenek olyan minőségben sajnos és a fényerő sem elég napos időben egy droidos készüléknél sem...

    Mit kell konvertálni ??? ha valamihez nem értesz az nem az eszköz hibája..én avi, mkv, mp3, ebook, mobi, pdf,flac-ot is használok és ehhez csak ráhúzom a gépre és helló ezen mi a bonyi? aki itunes-t használ szinkronizáláshoz az meg is érdemli de ez csak a hozzá nem értését erősíti...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák