Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    A tévé nagyon derék lenne, igényesebb de nem a kőgazdag rétegnek,
    jó panel, kalibrálható, képjavítókkal, ambilight. Itt kéne megállni a Philipsnek (is).
    Viszont smartkupacot le kéne dobálni róla,
    a hangvezérlést, kalimpálós vezérlést és kamerát meg főleg :Y ,
    (részemről akár a tunert is, csak HDMI kell),
    Kell mellé úgyis HTPC vagy valami derék lejátszó,
    smart továbbra sem igazi megoldás, csak töltelék a marktinghez.

    Hangkeltőket is lehajítanámén magam részéről csak útban van,
    úgyse jó semmire, (oké hogy kevésbé botrányos mint a többi tévén, de mindegy így is)
    A bluetooth az maradhat, jó ötlet, alaklmilag jól jöhet, vagy kis igényűek mellé rakhatnak valami hangkeltőt, mikrohifit, hangprojektort, ahogy tetszik, amúgy meg úgyis erősítőt kell venni ha filmet akar valaki nézni, ez a tévé meg ugye már arra való.

    Sok a baki és a téveszme. Android is félrecsúszot, pedig ebben bíztam hogy észheztérnek eldobják a vacak saját okostévés dolgokat, és egy kvázi külső , már kitalált rendszert mellétéve felvértezik használható képességekkel. De sikerült az andoid lehetőségeit is elbutítatni.
    Ez az új okostévé rendszerük sem méltól egy amúgy ilyen jó Philips tévéhez, sem 2015-höz.
    Sok felárért. FLAC nem megy 4 magos procival, (Divx sem) nem tudom hogy ez csak durva bug hogy nem sikerült, vagy valami alattomosság.

    Ha a tévégyártó a tévéhez (megjelenítőhöz) ért (mint a Philips is),
    akkor gyártson azt, a többi dolgot bízza másra vagy vegye meg a jó megoldást kilóra inkább.

    Mindez kb a többi tévére is igaz szerintem, nem Philips specifkus.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák