Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz lapa #25 üzenetére

    A csatlakozó egyszerűsége miatt van lekorlátozva a teljesítmény.

    ha nagyobb feszültséget is megengedsz akkor lennie kell a táplált készülékben DC-DC konverternek. Hogy jó hatásfokkal elő tudja állítani a működéshez szükséges kisebb feszültségeket, illetve független legyen a kábelhossz miatt fellépő feszültségeséstől.

    így nem lesz univerzális megoldás, legalább is nem lehet olcsó készülékeket gyártani. Valami hasonló okból kifolyólag nem lett népszerű a FireWire az átlagfelhasználók szánt termékekben.

    Azok az eszközök amelyek kihasználják ezt a sávszélességet azoknál számít a stabilitás, és az üzembiztosság. Azok mind rendelkeznek saját hálózati tápegységgel.

    ha lesz benne akkor 5V max 1-2A lesz a vége szerintem, bár szerintem ez már sok ennek a csatlakozónak :U

    (#29) julius666: én is támogatom a feltöltődést, de a felbontás növelésével nem fog javulni a képminőség mert tömörítve van a képanyag. ugyan azokat az elmosódott, foltos dolgokat fogod látni... :DDD

    20Mbit/képkocka adat kellene a Full hd teljes kihajtásához. Ahol minden képpont külön van meghatározva, minden képkockán. az előzőleg említett példám ilyen volt...

Új hozzászólás Aktív témák