Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz doooo #138 üzenetére

    Ez netto baromsag. ctvagyok kollega mar tobbszor megkapta s fejtagitast (nem csak tolem), hogy a problemai egyedi hibak, ezek miatt kar lehuzni a G4-et, inkabb vigye szervizbe, mert ott valami nem stimmel. Vagy ha arra nem hajlando, menjen a hon imadott Samujaihoz, azt kesz. Nagyon szeretem a G4-emet az teny, soha egy telefonom se szerettem ennyire. Lehet masikat se fogok. De a hibait ugyanugy elismerem, mert vannak azok is (ha keves is ;] ).
    Ha meg elvakult fan vagyok, hat legyen. Annak is csak orulni tudok, hogy eletembe eloszor kifogtam egy telefont ami kihozta belolem. Ugyanis iszonyat sok telefonom volt mar, van viszonyitasi alap (Asszony meg a P8-as Huvelyevel van igy, nala meg orulok hogy jo telefont vettem neki).

    Es igen, sok telefont szeretek. Es sokat "meg is vedek", ha ok nelkul lehuzzak.

    ctvagyok: aha, biztos. Tehat mindannyian elvakult fanok vagyunk, vagy mi? :D Ugyan mar.
    Ok, lehet a DDR4 kevesebbet fogyaszt, de ebbol vajon mennyit veszel eszre aktiv hasznalatban? Plusz 5 perc kijelzoidot?

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák