Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz NGA #47 üzenetére

    "Tele van a piac olcsó win-es tabletekkel"

    Ennyi erovel van egy halom olyan tablet is, mint a Surface 3, marmint arban meg amugy is. Oke, a Cherry Trail ujdonsag, de hamarosan minden mas gyartonak is lesz Cherry Trail alapu tabletje. Onnantol meg minek gyartani a Surface 3-at? :) Ennyi erovel a HP-nal, az Asusnal es a Lenovonal is kerdezhetned ezt: minek gyartanak egy X termeket?

    "Nagyon sokan futtatnak x86 appokat tableten. Én is meglepődtem. Ha nem így lenne, az RT sikeres lett volna."

    Egy dolog x86 appot (bar az nem app, hanem szoftver, de oke, hivjuk appnak azokat is) futtatni, es egy teljesen mas kerdes, hogy valaki azert vesz tabletet, hogy a meglevo x86 szoftverei fussanak rajta -- es pont emiatt nem vesz mast, pl. Android vagy iOS. Az RT bukasat pedig ennel azert osszetettebb problema okozta, pl. vastagon benne volt az is, hogy marha lassan keszultek ra az amugy sem tul jo minosegu appok, es nem volt egyertelmu, hogy most akkor van-e Windows desktop vagy nincs. Plusz a Win8 bukasa lehuzta a Windows RT-t is, vagy mondjuk inkabb ugy, hogy egymast huztak le.

    "Mint leírtam, a 10"-os tableteket hdmi-n rá lehet kötni akár 50"-os tv-re, és egy Logitech K400 kombóval, vagy egy MS Wedge kombóval kész az asztali gép. Még a win hálózatot is kezeli tökéletesen alapból."

    Nyilvan vannak az x86-os gepeknek komoly elonyei, de csak egy bizonyos szuk kor szamara. Ha nem igy lenne, ha rengeteg embernek lennenek a felsorolt elonyok komoly szempontok, akkor nem lenne ekkora siker (tableten is) az Android es iOS ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Воланд

    titán

    válasz NGA #47 üzenetére

    "Ha nem így lenne, az RT sikeres lett volna."

    az rt akkor lett volna sikeres, hogy ha lettek volna a store-ban normalis rt-s appok. es mivel meg mindig nincsenek, igy az ms is kenytelen volt felig-meddig kukazni ezt a termekvonalat.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák