Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    Megérkezett a fülhallgató, ahogy kértétek pár sorban írnék róla.

    Stockholmból jött (ott van a márka székhelye), pénteken adták át szállításra, ma délután fél három körül hozta a futár.

    Csomagolás: Nem a szokásos henger/félhenger, a cég logójára hajaz. Az átltszó műanyag borítás alatt a fülhallgató található, alatt egy szürke elválasztóval, ami alatt egy matrica, egy "használati utasítás", a garancialevél, és 2db gumibogyó lelhető fel. A használati utasítás egyben prospektus is, a másik két fülhallgató leírása is megtalálható rajta.
    Itt találtok pár képet a csomagolásról, és magáról a fülhallgatóról: [link]

    Külső: Ez ugye teljesen szubjektív dolog. Nekem tetszik, de a fehér-narancssárga kombináció még jobban tetszett volna, azonban az sajnos elfogyott. A teljesen kék színű sem volt rossz, de én inkább maradtam ennél a konzervatívabb narancssárga-szürke kombinációnál egy kis fehérrel megspékelve.

    Hangzás, hangminőség: Először is leszögezném, hogy nem vagyok audiofil, nem értek a lovakhoz. Zeneileg mondhatni mindenevő vagyok, így elég sok zene stílussal ki tudtam próbálni, természetesen hangszínszabályozó nélkül (még ha szerettem volna akkor sem ment volna, mivel nincs a telefonomban).
    A hangzás tiszta, nem recseg, nem torzít. A magas és közepes hangok mondhatni tökéletes egyensúlyban vannak, de a mélyeket egy kicsit soknak érzem. Persze aki techno, house, trance, és egyéb más elektronikus zenét hallgat az biztosan máshogy látná ezt, de nekem a Nightwish - Storytime mellé sok.

    Verdikt: Úgy érzem nem jártam rosszul. Egy jó hangminőséget produkáló távirányítós headsetre volt szükségem, ezt meg is kaptam. Az ára is rendben van (5400 Ft, a szállítás ingyenes volt), ennyiért itthon gyakorlatilag semmit sem kaptam volna. A garancia egy év, ha gond van akkor vissza kell küldeni Stockholmba, és küldik is a cseredarabot.

    Indulhat a kérdezz-felelek.

Új hozzászólás Aktív témák