Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azeril

    csendes tag

    Hali
    Ebben a telefonban gondolkozok. Most egy ZTE Bladem van, életem első androidos telefonja, kb 3 éve használom, de úgy gondoltam már nem felel meg az igényeimnek és egy újat veszek. Hosszas nézelődés után sem találtam olyat ami megfelelne az elvárásaimnak, de akkor egy ismerősöm rám írt, hogy neki van egy E700 eladó és 40-ér adná. Jól utánanéztem és elég meggyőző adatai vannak, 2gb ram, 16gb belső tárhely és ami fontos volt nekem, erős aksi... nem találtam ezen kívül 2gb rammal rendelkező 3500mAh-s telefont és lehet, hogy ennyi pénzt simán megér. De pont ezért vagyok itt, érdekelne, hogy ennyiért nyújtja-e hibátlanul amit ígér?
    Valamint: Nagyon szeretek fotózgatni és videózgatni, de amiket láttam videókat elég gyérek voltak, érdekes módon nem mindegyik, de legtöbbnél azt vettem észre, hogy videófelvétel közben állandóan (2-3 másodpercenként) újrafókuszál valamiért. Ez tényleg így van, vagy csak ők ballfa**ok? Volt aki azt mondta, szabályosan ronda videókat készít és hogy csak 3gp-be képes felvenni videót, amit valamiért nem tudom el hinni.(főként a sok, valóban analfabéta kommentelők miatt) és googles képek is elég felemásak, némelyik este készült és egész tűrhető volt, valaki nappal nem bírt vele olyan képet lőni.
    De úgy gondolom, hogy a ZTE Blade után így is-úgy is, túl teljesít az elképzeléseimen, csak hát vannak ilyen számomra nem egyértelmű dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák