Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warg3

    csendes tag

    válasz Balázs1986 #10349 üzenetére

    Köszönöm a segítő szándékot, há'l istennek nagy nehezen de megoldódott a dolog, tegnap hajnalban.
    Veszettül kemény fejű tudok lenni ha valami nem stimmel (ált. bejön kivéve mikor nem) :DD
    Megosztom veletek mert ez így korrekt és hátha másnak is lesz hasonló problémája.

    Szerda iccaka már a 2. T-s zöldszámos segélyhívós szívatásomon voltam túl, sok magasröptű magyarázattal és azzal az ígérettel, hogy küldenek egy beállítási segédletet pdf-ben (jelentem tegnap du. meg is jött), amikor ezen sikertelen próbálkozások után úgy döntöttem hajnali fél 3 kor, hogy teszek még egy elkeseredésbe csavarodó kísérletet.
    Végre jött egy srác aki nem akart, kábítani és már valószínűleg találkozott is ezzel az egyébként egyszerűen megoldható problémával, és szépen normálisan elmagyarázta:

    Akinek angol menüs a telója (mint pl. nekem):
    system settings > more > mobile networks > access point names > (jobb alsó érintő gomb) new APN na itt csak az számít, hogy adj neki valami nevet mindegy mit (name-nél, pl tnet) és az APN nél írd be azt, hogy internet csupa kisbetűvel, a többi mezőt hagyd kitöltetlenül.

    Magyarul:
    beállítások > további > mobilhálózatok > hozzáférési pontok > (jobb alsó érintő gomb) új APN (itt az előbb említettek szerint cselekedni)

    Majd természetesen egy újraindítás, aztán tádáá működik a mobilnet! :Y :DD :C

Új hozzászólás Aktív témák