Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Balázs1986 #10341 üzenetére

    Hát nem tudom én sem pontosan hogyan is működik ez, de ha a felhasználót nem érik el telefonon / címen keresztül sem akkor telefon imei alapján próbálják meg, így pontosan megtudják hogy a megvásárolt telefon jelenleg melyik telefonszámmal van használva, így próbálják elérni azt az előfizetőt aki tartozik :U

    Én sajnos már tapasztaltam hasonlót pl. Sony Ericsson K850i telefonomat elcseréltem egy LG KP500 -ra, szépen beleraktam a saját sim kártyámat majd kb. 2 hónap után hívott a rendőrség és mondták a nevemet hogy engem keresnek ... mondtam hogy ez egy tévedés lesz, majd kb. 3 nap múlva egy Szombat reggel 11 -kor csöngettek hogy rendőrség kinyitni, gondoltam magamban Jézusom mi a fenéért keresnek ezek engem, majd beengedtem őket és közölték hogy lopott a telefon és imei szám alapján tudták azonosítani a telefonszámomat és telefonszám alapján a lakcímemet ... persze tisztáztam magam és vallomást tetem hogy én cseréltem a telefont email / sms -el bizonyítottam, persze odaadtam a telefon a rendőröknek, na meg persze akivel cseréltem annak a telefonszámát ... ez kb. 4 éve volt azóta sem kaptam vissza a K850i -t :(

    Hatalmas nagy tanulópénz volt, mindenkinek csak azt ajánlom hogy nagyon vigyázzon a használt telefon vásárlással / cserével :R

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák