Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krapulaxx

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    A telóm hongkongból ebay-ezett darab, "made in korea". A kezdetek óta küzdöttem a rossz, recsegő hangminőséggel, amit ugye baseband cserével ajánlottak különböző fórumok megoldani. Na nekem ez sokáig nem sikerült, a smartflash folyamat közben hibát írt. És hogy hogyan sikerült? Megosztom veletek: biztonsági mentés recoveryben, win7, uninstall az összes lg progi, (az én gépemen volt fennt sony és htc progi is, azokat is töröltem), letöltöttem egy lg usb drivert, de nem a legfrisebbet, hanem egy régebbit. Az telepít. Újraindít. Az LG P990 toolkit könyvtárában megkerestem a smartflash-t, és rendszergazdaként indítottam. Internet kábel kihúz, hogy ne töltsön le a vindóz újabb drivert. Telefon kikapcs, akksi ki, felsőgomb+powergomb lenyomva tart, és a gyári kábelével hátsó usb portra csatlakoztat. Megvár, míg a smartflash felismeri, ROM copy d/l fül, cp binhez bb file betallóz, akksi visszatesz, start, és csodák csodája végigment a folyamat!! Biztonsági mentés visszatölt, és örül.
    Én ezt a SU660 bb-t használom (gyári ICS) most már, és minden tökéletes: http://goo.im/devs/tonyp/P990-stuff/Basebands/2011-1119-V30a_SU660-Baseband

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák