Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz amanoba #57 üzenetére

    Én még tegnap néztem a videót, jónak tűnt, ma megint, direkt figyelve a kézmozdulatokat, de nem tűnt gyorsabbnak, mint ami természetes lenne.

    A teszthez:
    És két mag. Jól gondolom, hogy kihasználatlanul? Nyilván az Androidot valamennyire rávették a használatukra, de azon kívül más még nincs. A sebességében nem látni eget rengető különbséget, nyilván egy szintnél gyorsabb nem is lehetne, de megnézném, hogy tényleg boldogul-e 1080p-s videókkal, főleg mert gondolom a gyári lejátszó csak a "szokásos" formátumokat viszi, külsős programok közt meg egyik sincs kétmagos processzorra, de ha lesz is, akkor sem hiszem, hogy tényleg optimalizálnak, ma is soknál érhető tetten a hang csúszása például, persze gyengébb hardveren és gyengébb videóval, de a lényeg ugyan az. Jó hogy fejlesztenek, de pár hónapig, akár fél évig még nem éri meg beruházni szerintem olyannak, akinek nincs rá szüksége, esetleg nincs hirtelen ablakon kidobandó pénze, a következő telefonok biztos jobban sikerülnek majd.
    Ráadásul Froyo fut rajta, az LG meg csak egy frissítést "garantál". Mi lesz, ha kijön az ICS, ez meg sem kapja?
    Az akkuról szomorú ezt olvasni, bár már rég tudtuk, hogy égető szükség lenne a már kidolgozott, de jó még a mostani alapon nem fejlesztett akku-technológiákra, igaz most olvastam először olyat, hogy egy tesztelő külső akkut ajánl egy telefonhoz.
    512 MB RAM nem lett kevés kicsit? Úgy értem már most kevés a 256, 512 az átlag, pár hónap és az is kevés lehet, egy év múlva meg már a 768 is.

    Kövezzetek meg, de szerintem a kamera rossz. Azok a képek valahogy olyan semmilyenek, és nem tudom eldönteni, hogy a témaválasztás és a telefon rossz tartása okozza-e, vagy a rossz kamera, de ennél sokkal szebb képeket is láttunk már telefontól, nem mondanám rá, hogy a legjobbak közt van.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák