Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz szala86 #38326 üzenetére

    Köszi srácok! ;)

    A megoldás kulcsa végül egy teljes stock rom (system és cach nélküli) összes fájljainak egyenkénti flash-elése lett. Ez vezetett oda, hogy lett download módom.
    Letöltés, átkonvertálás .bin-é (ez volt a legnehezebb, mert nehéz volt megfelelő programot hozzá összeszedni) majd a fájlok egyenkénti átnevezése .img-vé, és fájlról fájlra egyenként fastbootból kellett először törölni a telefonon lévőket, majd flash-elni az újakat.
    Ekkor már be tudtam tenni download módba, majd 3-4 próbálkozás után a DroiDMester toolkitjével sikerrel jártam.

    szala86!
    Szívesen kifejtem bővebben is privátban, de szerintem nem sok mindenki kínlódna ennyit, (már 99 %-a a felhasználóknak félidőben abba hagyta volna az egészet) és nem biztos, hogy lenne "kereslet" a megoldásra.

    Nagy köszönet a fentebb említett DroiDMester-nek a leírásaiért, pack-jaiért, és Danny365 kollegának, az ötleteiért, az együttgondolkodásunkért!
    :R

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák