Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Jól jön egy negyedik nagy kínai jó ár érték arányú gyártó, na nem mintha az utóbbi időben a Meizu/Xiaomi/Oneplus nagyon rossz kiengedtek volna. Amit nem értek, hogy a régi nagy pofájú kínai gyártók hogy vannak még életben, ZTE Oppo eltűnhet már végre a süllyesztőben de a Huawei is maximum a saját SOC-a miatt lehet üde színfoltja a piacnak, az árazással már régen a dél koreai-japán szinten vannak, miközben minőségileg még mindig nem (két ismerősöm is a Huawei G6/G7-jét úgy szidja mint a bokrot, köszönhetően annak hogy az ébresztőnél gyakran lefagy a mobil, így a reggeli start kicsit nyűgösebb nekik...).

    Amit nem értek, és amiben még mindig nincsenek a kínaiak a a többi nagy (LG, Sony, HTC, Samsung) szintjén az az energiahatékonyság. Én nem tudom hogy megint az MTK a hibás vagy a gyártó... Régen szokás volt mondani hogy szar az MTK, de legalább keveset fogyaszt, na most én ami X10-es készüléket láttam annak mind nagy akksija volt gyenge üzemidővel (összevetve egy melegedős (és az X10-nél jóval erősebb) S810-es Sony Z3+/Z5-tel)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák