Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz sesshou #2772 üzenetére

    "Örömmel jelentem hogy a hétvégén sikeresen kicseréltem a laptop alját ezzel a porrá tört zsanérokat is.
    És megvolt 10E ft-ból."

    Hol cseréltetted ki? És magára az egész alaplapnak és HDD-nek+ODD-nek a "keretére" gondolsz?
    Nagyon érdekelne, mert nekem a "keret" hűtőrácsánál lévő átlós műanyag rácsszerűségek közül letört már 5 darab, szóval szegény már elég ramaty állapotban van, plusz egy-két helyen pluszban van még repedés a műanyagon.

    Igen, a billentyűzet kiszedése nálam is macerás volt.

    "Én úgy oldottam meg hogy egy a4-es lapra oda tettem le a csavart ahonnan a gépből kivettem és miután végeztem úgy raktam össze a gépet hogy visszafelé néztem meg a videót:) Amit vagy programmal csinálsz vagy ahogy én is vissza vissza kattintgattam."
    Kicsit egyszerűbb lett volna az ÖSSZERAKÓS videót megnézni... :DDD (A videón amúgy lehet látni, nagyjából mekkora csavarokról van szó, de van a Lenovo Y470/Y570 Hardware Maintenance Manualban konkrétan a csavarok méretére vonatkozó rész.)

    Y570 complete assembly
    Legközelebb inkább ezt nézd az Y570 complete disassembly visszafelé nézése helyett. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák