Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz Tikakukac #65 üzenetére

    Dell ultrasharp u2211h-k vannak a cégnél. Én pedig még így, és olyankor is megigazítom a monitort (de még este tanulás közben is), amikor Te épp mocorogsz. És egy irodába belépve jó eső érzéssel tölt el, amikor oldalról is látom a kollegina szép tájképét, egészen oldalról is.
    A két felfogás közt annyi különbséget látok, hogy én elfogadom a sz@r TN panelt, Te pedig a tökéletességed által a tökéletesre törekszel. Ez van. A topikban szereplő masina is képes arra, hogy bebizonyítsa, mennyire különbözőek vagyunk. Bravo.

    stifi hozzászólásával értek egyet. A felhasználók legnagyobb többségének lövése sincs milyen panelje van, de sok azt sem tudja, hogy van fényes, meg matt réteg. A gyártó pedig gazdasági haszonzserzésből rásózza a népre az olcsóbban legyártott TN-t, aztán pár hónapon belül mindenkit elképráztatnak a csodásabbnál csodásabb kijelzőikkel. Persze a fanyalgók akkor is biztosan itt lesznek.

    (#68) Chal: ahol dolgozom, az ottani vezetők, menedzserek többsége szerintem még azt sem tudja milyen márkájú az eszköze. Szerintem ezek után szeretem, vagy nem szeretem fajta. A beszerzés pedig nem fog többet költeni excelezés miatt egy notebookra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák