Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Ha egy cég belefogna és T400-as kasztniba próbálná ezt belerakni valahogy, sz@rrákeresné magát.

    Ez így egyben gagyi. De a legfájóbb: ennél még sokkal gagyibb gépek vannak kilátásban.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz rudi #9 üzenetére

    Nyilván a márkabuzikból megélni nem lehet, akik átépíttetnék őket nyilván nem hoznának a gyárnak annyi pénzt, hogy most ők "visszabutítsák" és legyen egy old meg egy new változat.

    Viszont azt a szintű brand rombolást ami megy egy ideje, a Thinkpadek vezetik, a Dell még mindig méltóságosabban fiatalít. Plusz azért is égetőbb a dolog, mert a világ végéig x200s-en én sem tudok élni, hiába van 3 vödörnyi alkatrészem meg lapom hozzá. És ha csere lesz akkor nem lesz mire, mert csak ilyen edge képződmények fognak potyogni az aprón.

    alevan: Az előbb elvitt x550-es Asushoz képest valóban, de épp elég szomorú, hogy ehhez kell lassan mérnem, hogy legyen szakadék.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zanik #44 üzenetére

    Ez csak egy notebook, ez csak egy monitor, ez csak egy autó, ez csak egy akármi. Valakit nyilván nem érdekel, hogy szeméttel tömnek, másokat igen.

    Ráadásul még így is az egyik legjobb business noti, ami agyba-főbe döngöli a konzumer szarokat.

    Tripla áron? Beb@szna ha nem, már elnézést. Érzékeltetem kocsikkal: míg régen egy kiextrázott Alfa (high end konzumer, félprémium) is fosnak tűnt egy S Merci (thinkpad) mellett, addigra most már egy Dacia Duster (random vacak) kell, hogy legyen ugyanakkora diffi. És nem arra célzok, hogy mennyire atomextra lett a Duster, hanem, hogy mennyire fos a merga. Így megvan?

    Bátyámnak van egy X230-asa, ami egy kurva jó notebook, mégis az X220 tulajok agyonfikáztak a fórumon.

    Akik végigjárták x200-tól az utat, nos azok nem egészen így gondolják, nem lehet ők tudnak valamit? Utalnék laza minőségbeli gondokra, mondjuk tegnap a bezeles sztori megható volt.

    tiborandras: Volt nálam pár Lati, igaz, a 40-es még nem, de ott messze nem éreztem ezt a színvonalromlást.

    lapa: Na ja...

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zanik #147 üzenetére

    Az a baj, hogy magad sem nagyon érted a dolgot, mondjuk én kifejezetten háklis vagyok a dolgaimra és minőségi munkát szeretek végezni, nem szemetet. Fordítom a sztorit:

    Adott a király egy szem leánya, akire csorog a fél világ nyála. Gyönyörű, különleges aranyszínű hajával, ékes beszédével, vaj puha bőrével és önmagában azzal, hogy nem fekszik le minden jött-ment emberrel kitűnik a hölgyek közül, csak a legjobb udvarlók nyernek bebocsátást a királyi udvarba.

    Na erre a király bekattan a sok MTV-től, kitalálja, hogy ő strici akar lenni, és futtatni fogja a lányát, hiszen eddig is hozott földet és vagyont, miért ne hozhatna még többet? Így lesz az aranyszínű hajból tépett vörös, az ékes beszédből tízé' a fullos maximális szókincs, és váraláfutásos test, a többiről nem is beszélve. És szép lassan a hercegek elmaradnak, maradnak a még pénzes kuncsaftok, aztán lassan ők is elpártolnak, hiszen csak egy lesz a többi közül, elvesztette a varázsát, ami kezdetben volt, miért járna ide bárki is.

    Na ezért ne b@szakodjon senki egy jól bejáratott termékcsaláddal, mert úgy pofánlövi magát, mint szegény Marvint a Ponyvaregényben Vincent.

    Ne nekem legyen igazam, bár a hírnökök már a TP topikban járnak, érdemes olvasni, én majdnem sírtam mikor végigrecsegtettem a T430-at ami nálam volt bő hétig.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz stifi #251 üzenetére

    a világ elsőszámú PC gyártóját akarjátok megtanítani gépet gyártani a PH fórumon - kapjatok már észbe!

    Isten őrizz tőle, ő a gyártó, tojom le. Viszont attól, hogy ő adja el a legtöbb gépet nem indok arra miért gyártanak egyre szarabb üzleti gépeket. Attól, hogy én sokat dolgozom még nem magyarázat arra, hogy miért kaksizok a szoba közepére. Ha így jobban tudom érzékeltetni mi a probléma. T430 volt nálam legutóbb tartósban, azt a szoftveres semmit amit adnak win8 és 8.1 mellé kb. az Asus adja 140k-ért. Kicsit felemelném a hangomat tehát, független attól ki a Lenovo és mekkora. Mert a szememben lassan egy nagy semmi.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz stifi #256 üzenetére

    7-ből 4 annyira nem rossz egy őskövülettől ;]

    Az, hogy gyakorlatilag csak olyan dolgokban tudja elpicsázni egy újabb gép a régebbit, amit tud akármi, bármi, akár egy high-end mobil is lassan, az lesújtó és megalázó. Mármint a cégre nézve, mert ez alap, neki erre kéne építenie egy várat. A régi gépbe kellene egy új generációs alaplap és ennyi, ha elkopott egy palmrest és billzet csere, csókolom, 10 perc. Nekem ez úgy tűnik, hogy inkább epic fail, mint egészséges győzelem egy T440 esetében.
    A felháborító az, hogy mire kiéli magát a T60 itthon meg az x200s nálam, addigra olyan gépek közül kell használtban válogatnom, mint a most piacon lévők. Amikor már tényleg azt kell magyarázni, hogy miért tűnik el az összes visszajelző, meg miért kell okádék koppintósra rakni a trackpoint gombjait, ami így már tényleg felesleges, régen rossz. Tessék akkor venni mekkbúk liszenszt azt' gyártsák, mert ez van mögötte, mindenkinek az kell, a letisztultság, a borotvapenge design. Vegyed akkor. Csak ne tömjük a libát, az elviekben állatkínzás.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák