Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz gyűrű #884 üzenetére

    Én is nagyjából így használom.
    És még, amit hozzá kell tenni, hogy sokat javít az akku időn, ha a helymegosztás teljes kikapcsolása mellett a 3G hálózatokat is hanyagolja az ember. Persze, aki mobilneten netezik, annak ez utóbbi nem opció, mert 2G-n marha lassú, de ha csak wifi van, akkor majdnem felesleges a 3G.
    Hasonló használattal, mint nálad, az én telóm most majdnem 5 nap után még 37% maradt.

  • Blizzardking

    őstag

    válasz gyűrű #884 üzenetére

    Mondjuk úgy hogy erősen kímélő. Ezért is írtam hogy no offense, remélem nem bántottalak meg.
    Én mire beérek kocsival a melóhelyre kb 27-en hívnak és 15 üzenetet meg chatet kapok.
    És ha üresjárat van, folyton b@sztatom, játszom, netezek, zenét hallgatok rajta. A screen ontime 10% fölött van általában. Van hogy egy hosszabb autókázás alatt 40-50 perc folyamatos telefonálás van, bluetooth-os.
    Használok helyfüggő értesítést, ehhez folyamatosan tudnia kell hol vagyok. Tehát kb pont az ellentéte a Tiédnek. Ja, aktív háttér, csillivilli launcher természetesen :D

    Vlevi - a mobilnetre vannak appok, olyat én is használok (én az Internet Commandert, de van kismillió), hogy beállítható időközönként rövid ideig bekapcsolja a mobilnetet. Így ha jön valami viber vagy gtalk üzeneted azt pár perc csúszással megkapod, és a net óránként 4-5 percig megy max. A wifit is tudja kezelni, és beállítható csúcsidő mikor folyamatosan fent van a neten, és pihi mikor nem szabályozza a funkciókat.

    Feltettem egy appot ami az órajeleket nézi, illetve bele is tud avatkozni. Az látszik, hogy szépen szabályozza, csak keveset megy maxon. Ha visszaveszem max 400MHz-re, akkor se lassul le jelentősen, főleg ha valaki nem a látványra gyúr. Képzeld akkor mennyit bírna ha nem 1200-on menne :DDD
    Ja a halacskás hátterem tök szaggatásmentes 400-on.

    Tibi-d - de éjszaka hogy oldod meg? Vagy este töltőre rakod és még elalvás előtt leszeded?
    Kéne valami ami kikapcsolja a töltést ha feltöltődött. Hátha jót tesz az aksinak.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák