Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grrant

    újonc

    válasz SanyiSay #4175 üzenetére

    Köszönöm a tippet! :R Éés újra van telóm!! :) :)

    Az SD kártyám jó, nem veszett el adat. A hibát az md5 file okozta (notepad++ -al törölni kell a nandroid.md5 tartalmát, az üres sort is, 0 kell legyen a hossza).

    Szóval, két tanulságot tudtam leszűrni:

    - A 2.77 -re particionált memóriával a teló instabil.
    - A CWM recovery-t hanyagolni kell.

    Mielőbb át is fogom particionálni 2,5-re (csak még "lazítok" és örülök, hogy működik a teló). :)

  • grrant

    újonc

    válasz SanyiSay #4175 üzenetére

    Nos, átpartícionáltam 2,5-re a teló tárhelyét, és az a határozott érzésem, hogy gyorsabban működik mint 2,77-el. Valszeg nem véletlen, hogy gyárilag is ketté van osztva a tárhely, hw és sw oka is lehet.

    (Am persze a cwm megint szivatott, mert a repart intstall után a cwm kiírt pár sort, valami "mandatory steps" -eket, v. mit, én meg megint hittem neki, aztán persze recovery lett a vége ismét... :((( A repart install után nincs más teendő, nem kell recovery, sőt, ha a mentés nem erről a tárhelykonfigról készült, akkor nem is lesz jó a tárhelyek besorolása. A repart megírja a megfelelő vold.fstab -ot, így beteszi telefonmemóriának az external sd-t és ez pont így lesz jó.)

    Jah, még egy kérdésem lenne:
    Jelenleg tehát a teló a beépített tárhely 2nd partícióját (143MB) nevezi SD kártyának. Ha erről majd törölni akarom az adatokat, tehát a menüből sd kártya leválasztást, majd az sd kártya törlést választom, akkor ezt a 143MB-ot törli, vagy az external SD-t a fontos adataimmal :D ? Te próbáltad esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák