Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz S.Y.S. #3266 üzenetére

    Jól bevált alkalmazásokról nem csináltunk gyűjtést, de tulajdonképpen lehetne ha már a telefonon úgysincs fejlődés.
    Alkalmazások terén egész nagy eltérések vannak ki mit szeret, mire használja egyáltalán ezt a készüléket de azért talán mégis csak lenne létjogosultsága, mert már többen kérdezték.

    Mondjuk itt van épp a GPS, segéd alkalmazások, hogy gyorsan legyen vétel és sok műhold.
    Nagy kedvenc a itt a másik amit mostanában használok az MT GPS előnye a másikkal szemben hogy még az minden alkalmazásnak külön indító parancsikont hoz létre hogy hatásosabban kapja meg a jeleket, ez utóbbinak nem kell ilyen. Lehetne mondani hogy az MT GPS csak EPO fájlokat tölt le és azt a telefon magától is megcsinálja de mégis hozza az elvárt eredményt, és szépen működik, ráadásul sokkal több holdat talál azóta a készülék. Ami nem elhanyagolható hogy nekem pár launcher nem tette ki a parancsikont a képernyőre így az inj nem is tudott működni. Tulajdonképpen ezért váltottam.

    Tárcsázóból a gyári lenovo ideafriend a nyerő nálam, sokat javított a proxi szenzor működésén.
    Most pld amire rászoktam a MailDroid Ennél érzem csak úgy hogy mindegy PC-n vagy ezen nézem az emil fiókjaim ugyanazt látom. Gyorsan meg tudom nézni a levelek fejlécét ezzel sikerült elkerülnöm a fix IP cím problémáját, de ez egy másik topik témája. :)
    E-robot és társai is sok problémám megoldanak nálam.

    Többnyire csengőhangot, témát, meg efféléket nem változtatok, van egy csengőhangom meg rezgés minden másra, kicsit zavarna ha egy bekapcsolt flippergép csücsülne a zsebemben.

    Szóval lehetne összefoglaló de talán a gps az egyetlen amire mindenki ugyanazt használja és tényleg hasznos tipp.
    Launcherből is mindenkinek megvan a sajátja, de többnyire abból is mindenki többet telepítget.
    Nem egyszerű.
    Root meg recovery legyen a többi meg úgy is változik. :)

Új hozzászólás Aktív témák