Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allat1

    csendes tag

    Vettem egy ilyen telefont, 2 óra használat után azt kell h mondjam, ez egy igazi ipari F0S !!

    iPhone-om volt és azon minden működött, magától!

    Itt az se tudom h mi mit csinál. Csomó olyan beállítás van, ami fogalmam sincs min változtat. Van h ki se írja, csak van 1 ikon osz ennyi :F Menürendszer halálf0s :U Csengőhangot sem tudtam még átállítani, nagyon logikátlan és átgondolatlan az egész. Káosz! :Y

    Miért nem tölti fel a képeket picasara? Miért nem kéri automatikusan a wi-fi jelszavát ha böngészni próbálok és ez az egyetlen internet kapcsolati forrás? :F Miért nem tudom a képeket 1 mozdulattal törölni? Miért kell 3 gomb a telefon aljára?

    Öcsém! :U :W

    Magáról a készülékről még nem mondtam le, mert nagyon izgat a vízállósága, alig várom h zuhanyzás közben fölvegyem magamat, ill. tányérmosogatás közben beletegyem a vízzel teli csapba és felvegyem vele a folyamatot. Remélem a tengervizet is bírni fogja. Ha nem, akkor otthagyom a cápáknák.

    Szóval mégegyszer: lehet a kütyü nem rossz (esélyt megadom :U ) de aki az Androidot írta, annak mind2 kezét tőböl kéne levágni és nem engedni többet számítástechnikai eszköz közelébe. Sőt, száműzni kéne a Holdra.... :W

Új hozzászólás Aktív témák