Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apeelme

    addikt

    Elkészültem a rommal, illetve ennyi időm volt rá. Szóval az alapja kizs_mix_5, ezúton is köszönet érte, sok időt megspóróltam vele. A dolgot nagyban nehezítette hogy úgy tűnik a kis kínaiak elkezdték a saját kulccsal való aláírásokat az újabb rom-oknál. :W

    Változások:
    - EU gps.conf hozzáadva
    - a rendszer teljes magyarítása (~99%)
    - kínai csengő-, értesítő hangok törölve/módosítva
    - busybox telepítve
    - friss Google Maps, Gmail, Play, Youtube, Hangouts
    - Beállítások-ban néhány menüpont áthelyezve/törölve/módosítva
    - Engineer Mode Fejlesztői opciókba integrálva
    - Budapest időzóna hozzáadva és alapértelmezetté beállítása
    - Magyar nyelv alapértelmezett
    - Automata fényerő szintek módosítva
    - Alap háttér módosítva
    - APN lista frissítve
    - Százalékos akku kijelzés (1%-ként)

    LETÖLTÉS!
    MD5: a5e21d3fe78fda2bf6d623e0b14a49d6

    Telepítés: (Személy szerint a cybermaus féle 5.5.0.4-es A660 CWM-ből dolgoztam)
    ● A mellékelt csomagot töltsd le a számítógépre, ellenőrizd vissza (MD5)
    ● A letöltött tömörített állományt (apeelme-ICS-Lenovo_A660.zip) kibontás nélkül másold be egy - lehetőleg - üres SD kártya gyökerébe.
    ● Az SD kártyát tedd be a készülékbe (kikapcsolt állapotban).
    ● A hangerő FEL gombot nyomjuk be és tartsuk lenyomva majd POWER gombbal kapcsoljuk be a készüléket, ha a CWM recovery elindult a hangerő FEL gombot elengedheted.
    ● A recoveryben a hangerő LE és hangerő FEL gombokkal lehet lépkedni a menüpontok között és a POWER gomb lesz az OK/ENTER.
    ● El kell elvégezni a szükséges formázásokat:

    - wipe data/factory reset
    - mounts and storage --> format system

    Ezután az install zip from sdcard --> choose zip from sdcard menüponton belül ki kell tallózni az apeelme-ICS-Lenovo_A660.zip fájlt majd egy megerősítés és sikeres telepítés után újra kell indítani a készüléket a reboot system now menüpont segítségével. (amit a CWM főmenüjében találsz, szükség esetén a Go back menüpont használatával tudsz visszamenni!)

    FIGYELEM!
    A készüléken található utólag telepített alkalmazások, beállítások, névjegyek, sms-ek stb. törlődnek a szoftver felrakása során, ezért előtte mindenki végezzen biztonsági mentést az adatairól! A módosításokat mindenki saját felelősségre végezze el!
    AZ ESETLEGES ADATVESZTÉS VAGY A TELEFONBAN KELETKEZŐ KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!

    Képek:


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák