Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz margithid #3991 üzenetére

    Egyelőre csak a flagship telefonokon van "végleges" win 10, illetve a Lumia 650 is azzal érkezett pl. de a legtöbb modellre még nem jött ki a végleges (mostanában kell, hogy jöjjön). Viszont pl. a flagship telokon is vannak bajok még W10-el, ez a gond:( Illetve ez nem is lenne akkora gond, mert végülis a 8.1 is jó, de a platform támogatottsága a béka feneke alá süllyedt, amiről nagymértékben tehet az MS is.

    Nekem is nagyon tetszik/tetszett a W-s platform, de sajnos az MS egyre inkább hagyja a fenébe az egészet, tényleg ott tartunk, hogy ios/Android platformon jobban muzsikálnak a W exkluzívnak indult appok (a többi népszerű applikáció esetében meg abszolút harmadlagos a W, sok esetben nem is csinálnak rá appot vagy magasról tesznek a frissítgetésre). Én azért váltottam, mert egyre több olyan applikációra lett szükségem, amit nem nagyon tudtam W-s megfelelővel kiváltani. Ha valakinek nem kell sok app/játék akkor amúgy teljesen jó és ajánlom is neki a W-s platformot, mert egyébként a Lumia 640 is egy nagyon korrekt készülék, barátságos áron.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák