Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz drotsztyuart #25 üzenetére

    Nem basztatásból, de szerintem átestél a ló másik oldalára. Mégha értem is a mérgedet és csalódottságodat, ami sok szempontból érthető. Régen, a Win 95 idején például sokkal szarabb volt a helyzet, ami nem azt jelenti, hogy akkor most mindenki fogja be a száját, mert nem olyan rossz, de azért, aki már akkor is számítógépekkel töltötte az ideje egy részét, az tudja, hogy időnként rá kell szánni az időt és energiát egy-egy "hibakezelésre". ...és tudom, hogy ez nem ideális, de a biztonsági frissítéseket talán mégse kellene beáldozni emiatt. ...és azt is megértem, ha a munkahelyen, rendszergazdaként más a szitu és nagyságrenddel nagyobb a szívás, mert én is dolgoztam hasonló poziban, de annál nagyobb szívást is nehezen tudok elképzelni, mint amikor a szervert és a hálózatot egy vírus vagy egyéb támadás térdelteti be. Saját tapasztalat szintén. Igaz nem mai, de attól még sosem feledem.
    Nem győzködlek! A te döntésed, csak nekem erősen kételyeim vannak a választásoddal. :U

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák