Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rounder

    csendes tag

    A cikk elején azt írják, hogy mobil és asztali verzió. Ez érdekes, mert ha jól emlékszem már a Carizzonál is sokan várták, hogy lesz asztali is, de aztán nem lett, sőt ha jól tudom igazából tervben sem volt a kibocsátása. Most itt akkor hihetném, hogy egy fokkal közelebb vagyunk egy áhított asztali verzió megszületéséhez, mert már legalább azt leírják, hogy van vagy lesz vagy mit tudom én. Vajon tényleg lesz valamikor, vagy csak találgatás? Egy 45 W-os asztali verzió szerintem tökéletes alapja lenne, egy ilyen otthoni általános multimédiás PASSZÍV :B gépnek, persze csak ha nem játszik az ember. Én például nem, na jó néha Age of Empires II-t :K (nekem ez A JÁTÉK, mást nem játszom), de ehhez még talán egy ilyen apróság is elég.

  • Rounder

    csendes tag

    válasz stratova #23 üzenetére

    Ezek jók, és már idén jönnek. Lehet, hogy akkor a kaveris gépemet eladom és valami ilyen kis csúcsminivel rakom össze álmaim ventillátorok nélküli masináját. :C

  • Rounder

    csendes tag

    válasz stratova #25 üzenetére

    Tök jó, pont miután leírtam a hsz-t eszembe jutott, hogy a biosban csökkenthetném a TDP keretet és akkor már talán venti nélkül is lehűtené a Gammaxx S40-em. Erre pont írod Te is. Gondolom ez az AMD izé amit írtál, ugyanezt tudja, hogy a TDP-t csökkenti 65 W-ra, vagy ameddig lehet, nem tudom. Ha úgy adódik lehet ezt választom.

    Az igazság az, hogy amikor a Carizzo-k megjelentek, akkor izgultam rá erre a venti nélküli témára, de hát aztán nem lett asztali Carizzo. Gondoltam persze arra is, hogy alulfeszelem a Kaverit, és akkor nem kell új gép. Olyan gondolatom is volt, hogy egy ilyen lapos asztali házban (mint amilyenek az irodai DELL, HP meg akármilyen gépek) rakok össze új konfigot. Végül lekerült a napirendről, de most meg itt ez a Bristol cucc és ebből lesz asztali. Most megint beindult a fantáziám, mert jó lenne azt a toronyházat is valami kisebb, formásabb, lapos darabra cserélni, amiben talán még nem sül meg egy 35-45 W-os APU akkor sem ha nincs venti rajta. A baj csak az, hogy jelenleg nincs erre pénzem, úgy hogy ha csendet akarok, akkor egyenlőre lehet az lesz amit írsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák