Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Aron1988 #8 üzenetére

    Nem nehéz a Star Wars-nál jobb sci-fit találni, az ugyanis nem az. Semmi tudományos-fantasztikus nincs benne, a Star Wars egy jól összerakott mese jóról és gonoszról, ebben a minőségében viszont zseniális, már ami a klasszikus trilógiát illeti, bár az új résznek sem kell szégyenkeznie. A 2. pont nettó trollkodás, elég csak a Prohardver tesztjeit megnézni, nem ilyen rossz a helyzet. Ilyet csak agyatlan Nvidia fanatikus mond, aki benyeli, hogy az sokkal jobb, csak mert egy rakás tele van hasznavehetetlen, rosszul összerakott effekttel, amit még az Nvidia tulajdonosok is kikapcsolnak, mert nekik sem megy jól. Az Nvidia helyében legalább erre ügyelnék, ha már bevásárolják magukat egy játékba, akkor az legalább az ő kártyáikon működjön már normálisan megjelenéskor is. Ettől nem szar persze egy Nvidia kártya sem, csak ők ugyanúgy hülyének néznek téged, mint a játékfejlesztők. AMD címekkel érdekes módon ilyen problémák nem szoktak lenni.

    A 3. pontban viszont van igazság, vagy legalábbis lehet, mivel jómagam nem próbáltam ki a játékot, valószínűleg On the House-ban vagy max. 5€-ért lesz beszerezve, mint a Battlefield 3 és 4, bár azokban van egyjátékos rész, a Battlefrontban viszont nincs, így talán még az 5€-t sem éri meg nekem, mivel irgalmatlanul rühellem az agyatlan idegenek elleni random szerveren rohangáló lövöldéket. Kár érte, mert nagyon szép képekkel és videókkal reklámozták, elpocsékolt idő volt a fejlesztés, hogy a filmekből ismert terepeken Darth Vader-ek, rohamosztagosok és vukik kergessék egymást céltalanul.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák