Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Misály #60 üzenetére

    Thx az összeszedett kommentet.
    Nem berheltem semmit, nyilván, vésztelefonként van a táskámban mindig, de néha napokig is úgy alakul, hogy nincs tesztelendő okostelefon nálam, s akkor muszáj használni. Alig várom ilyenkor, hogy jöjjön valami android, wp7, bada, vagy bármi, repül belőle ki a kártyám azon nyomban.
    Az a bajom alapvetően, nem megkönnyíti, hanem nehezíti az életem. Mert én tudom, hogy hogyan kéne működnie, és zavar, hogy nem úgy működik. Nem az van, hogy megvettem és igazolgatom magamnak, hogy jó vétel volt, hiszen a hátlap is fém (és olyan durván porosodik alatta, hogy én ilyet még nem láttam), hanem felcsesz, hogy miért nem olyan, mint bármi más rendszer ebben az árban. Mert nem olyan.
    A store nyilván kicsit más kérdés, de a legbénább az összes közül, pedig itt lehet egyedül mobilszámlán keresztül fizetni.
    A GPS-t mondjuk én is értékelem benne, de amikor tényleg navigálnom kell valahová, akkor a barátnőm izzítja az NDrive-ot a Samsung Wave-en, és az bizony jobb térkép és magyar hang... persze könnyen beszélek, az országban talán nekem van egyedül ilyen kombóm, köszönhetően a bada store bénaságának. (Na igen, az sem egy nagy eresztés, de legalább minden működik, amit letöltesz.)
    És kész, nincs semmi más előnye. A Wave jobb videót és fotókat csinál, jobb a kijelzője, klasszisokkal gyorsabb (főleg 1.2 után), és még azt sem mondhatnám, hogy akksival a C6 jobban bírja. Most itt van a kezemben a Motorola Atrix és bizony bármilyen Nokiát oda-vissza felpofoz félkézzel, aztán még le is köpi. Olyan sync-centert tett bele a Motorola, ami ezekkel mind együttműködik: myspace, facebook, lastfm, twitter, pop3, corporate mail, picasa, photobucket, linkedin(!), yahoo, gmail. És ez gyári, nem kellett berhelni semmit. Most már foursquare feedek is jönnek, na, ezt már én telepítettem.
    Nyilván az X7-E6 páros lehet, hogy jobb, de az engine itt is ugyanaz, és ha kifogsz egy rossz darabot (minőségbiztosítás?), akkor csak szívni fogsz, de ha jó, akkor sem annyira jó - sajnos. És igazából lassan mindent meg tud oldani mondjuk az android is, amit a symbian tud, és akkor már semmi sem fog mellette szólni. És talán fura, de sajnálom, mert úgy hiszem, hogy ez a rendszer fejlődhetett volna más irányba is, ha az S3 nem csak egy ráncfelvarrás, hanem tényleg valami innovatívabb valami, de egyszerűen féltek bevállalni, s ez nagyon rossz döntés volt.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák