Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remil

    csendes tag

    Sziasztok,

    nekem a kinézet csak sokadrangu szempont, egyébként szvsz ez sem csunya. Nem mondom, hogy lohalálában állok vásárlás elött, böven ráérek karácsonyig (vagy januárig is).
    Mostani gépem 7 éves (P3-866, GF-MX400, 512SD), e mellé fogok venni egy "hordozhatot". Ami nekem elsödleges:
    - méret - max 12" kép, de vizszintes 1280px (min.1024) kell.
    - Intel vagy AMD alap egyelöre mindegy, majd meglátom mi lesz optimálisabb, de semmi Celeron, VIA C-7, vagy hasonlo proci, ilyenekkel eleget nyüglödtem.
    - csak HDD-s jöhet szoba, az SSD-megbizhatosága és ár/kapacitás aránya még nem gyözött meg.
    - akkukapacitás
    másodlagos:
    - optikai meghajtot ha nagyon muszáj, megoldom USB-vel
    - ergonomia (klavi, touchpad és görgetés kényelmessége)
    harmadlagos: minden más :)
    Hobbizenélek, fotozok, scannelek, videot tanulok...izé...tanulgatok, pici játék ha vkit gyilkolni van kedvem. Alapvetöen erre kell. A P3-as is jo, csak körülményes cipelni :)
    Nem vagyok kocka, de 15 évig élveztem a Win-t, de miota én vagyok a "családfenntarto" progikra nem futja a keretböl, warezelésre meg nincs már idöm. Ergo nincs üzlet, ha nem teljes a linux támogatása.

    Egyelöre egyébként nekem is az MSI Wind a befuto, de kivárom a többit is. (Dell, Lenovo, stb.)

    Köszi, hogy olvastatok, kiváncsi vagyok mi a véleményetek ha egy hasonlo alternativában kéne gondolkozni asztali gép mellé/helyett. Bár eladni lassan vasárban éri meg jobban...:)

Új hozzászólás Aktív témák