Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Apika #14 üzenetére

    Nem hinném hogy azt az egy percet sajnálja.
    Én legalábbis azt sajnálnám, ahogy ezer ismerős baxtatna, jelöljem vissza, tolnák a rengeteg marhaságot, játékokat, körleveleket, babás képeket/videókat; és egy tonna ***, amire nagyon nem vagyok kíváncsi. Ott a másik közösségi oldal int magától frissülő online telefonkönyv; évek alatt szépen kigyomláltam amit lehet (meg letiltottam akik előbb fwdolnak mint gondolkoznak). A magam részéről egy energiavámpír cucc lenne a fb, és ugyanúgy hajamra kenhetném az üzenőfalat a millió szemét miatt. Akkor meg sokkal jobb a lelkemnek ha nincs.
    És nem érzem magam amiatt sem feszélyezve, hogy l-á-j-k-o-l-j-a-m a cégeket, haverok hülyeségeit, a baba/cica/kutya szépségversenyeket, adománygyűjtéseket, előadásra ingyenórákat(!) és a tököm tudja még miket; mert nem tudom :))

    Jah, és így antitrendi/maradi/gyökér vagyok(pláne ájtísként), és élvezem a fintorgó arcokat amikor közlöm hogy nem vagyok fent a fészen :K

    Bár bizonyosan nem tőlem olvasol ilyet először :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák