Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz atee #51 üzenetére

    Két lényeges dolog van, ami indokolja ezeknek a drága egereknek a létét, de lényegében ugyanoda vezetnek.

    1. Aki már pénzkeresési szinten űzi a játékokat, annak számít minen részlet, ezért hajlandó áldozni az egérre. Mert igenis, van különbség az egyes modellek között. Hogy mekkora (nem nagy), azon már lehetne vitatkozni.

    2. A másik dolog a pszichológia. "Nekem csúcs egerem van, no ezzel aztán jobban fogok lőni, mint az előzővel!" és ez sok esetben működik is! Ugyanúgy, ahogyan a pihenés, meg a lelki rákészülés a dologra. Erre rátesz egy lapáttal az 1. pont, "XY is ezzel keni, és ő aztán tudja" hatás.

    Szerintem egyébként annak, aki nem hard-core játékos, a forma a döntő. Ezzela 15 egérrel, meg korábban is éreztem már, hogy hű, ez kényelmes, de amikor visszaváltottam a jó 5 éve használt Intelli Mouse Explorer 4-emre, akkor tudtam, hogy haza érkeztem, és számomra ennél kényelmesebb nincs. Most, hogy egy kis alu padon használom, már a csillió dpi-s csúcsmodellek után sem érzem annyira lomhának. Mondjuk pár aprólékos Photoshop pixelvadázasznál jól jönne a felbontás felezése egy gombbal.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • megint én

    őstag

    válasz atee #51 üzenetére

    Figyu, nem sértegetni akarlak, de nekem vagy 10-11 gamer egerem volt és a kone egy rakás kaka akár mit mondasz, nem követi le a kezem mozgását, akkor lehet akármilyen kényelmes az biz sz@r marad! Lehet, hogy amire Te használod arra éppenséggel elég, de ha elérsz egy lanos játékban egy bizonyos határt ahol már agyban, taktikban, rutinban ottvagy a szeren. Akkor már az egeren tudsz csak nyerni mondjuk még +2-3%-ot amin sok múlhat, ha Te pl gamer vagy, és ez alatt nem azt értem, hogy simsezel, de nem is modern warfare, Hanem extrémen Quake, counter-strike, vagy valami olyannal, ahol az egér egy játék alatt kilómétereket fut és rettenet igénybe van véve oda nem elég az a kone! És annyi pénzért kapsz külömbet is!

    Szerk.:
    Nem tudom mennyire ismeritek a Razer Exactmat egérpadot, de alumínium+teflon és nálam fél év alatt egy sávban ahol használom tükör simára kopott! De egy hónap használat után már a Vespulán is látszik az igénybevétel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák