Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #26 üzenetére

    Volt a kezemben F1, olvasd és értelmezd újra az előző HSZ-em. Az iránytű nem csak bringázáshoz, de extrém túrákhoz is jól jön. Persze pár száz forintos vackot is vihetek magammal, de minek ha a telefonban is (lenne) van. A többi szenzor pedig nyilván spórolás áldozata. Egyre több program igenis használja a szenzorokat, az pedig mindenkinek a magánügye, hogy kell-e neki, használja-e egyáltalán. Látom sokaknak gerendát toltam a szemébe azzal, hogy leszóltam a Jiayu S3-at. Nos igencsak érdekelt a telefon, de 3 nagy Aliexpress-es mobilbolt is egyértelműen a Miezu-t ajánlotta és leírta, hogy nem érdemes a Jiayu-t venni, mert kint se foglalkoznak az SW-s supportjával. Jellemző a Jiayu-re (G3, G3S, G4, G4s, G2, G2F), hogy jó esetben kap 2-3 javítást és 1db android verzió frissítést. Ne legyen igazam, de az S3 jó ha valamikor jövőre kap majd egy portolt 5.0-át... A lényeg az, hogy a cikk megerősített abban, hogy a Jiayu korrekt áron összerakott egy valószínűleg jó hazai csoportot kialakító telefont... de Jiayu-re jellemző hibákkal. És bizony az hogy ezek a hibák még több év távlatában is ugyanazok maradtak, nem látom a fejlődést a márkánál. Ennyi az egész. Tartsuk már tisztában egymás véleményét. :R

    * Péter - 06302461862 *

  • Jakuu

    őstag

    válasz WOT-H-A-C #26 üzenetére

    Hat nekem bizony jol jonne az iranytu, mivel turazni szoktam. G2-nel is az volt a bajom, hogy a senzor benne volt, kozben meg akarhany ROM-al probaltam ki, egyikkel se uzemelt, meg a gyarival sem. A szoftver ellatotsaggal nem volt bajom, eleg sok custom rom-t szoktak azert csinalni a Jiayukhoz, viszont sajnos eleg sok aprobb hibaktol szenvedett a keszulek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák