Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz darvinya #7 üzenetére

    Hasonlóképp...

    Tisztelt Veletech rendezők!

    Én is inkább most élnék az őszi díjmentes jeggyel, vagy az is jó ha nem is lenne díjmentes csak kedvezményes Veletech only. :)

    Eddig az összes veletech-en részt vettem másodmagammal(aki szintén MA! regisztrált tag), kivétel ez alól a tavaly őszi, és szívesen mennénk most is, de nem 5000-ért, pláne hogy a playit nem érdekel.

    Akik a cikkben nem lettek felsorolva de a Veletech honlapján ott vannak a kiállítók névsorában azok ott lesznek? pl HTC?
    Mert nagyon szomorú lennék ha pont a HTC nem lenne ott, aki már akkor is részt vett amikor a Samsung még magasról tett az egészre.

    Én megértem hogy nem lehet már 500-800-1000 forint a beugró, és hűmegha playit, de akkor jó lenne a saját kis közösségeteknek biztosítani egy Veletech only árat ami mondjuk 1200-1300-max.1500 forint. Sokan örülnénk neki. :)

    Mindemellett köszi a munkátokat, és azt is ha valaki megtisztel a válaszával! :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz darvinya #52 üzenetére

    Mondjuk a sok kérdésre és véleményre is illene reagálni valamit...

    Most gondoltam bele hogy eddig ugye minden alkalommal ott voltam másodmagammal, az összesen 4600Ft volt így kettőnknek, most pedig egyszerre lenne 5000.
    És nekem is az az érzésem hogy kezd háttérbe szorulni az a bizonyos kis közösség és annak a hangulata...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tyer #57 üzenetére

    Tavaly tavasszal voltam. Igazad van, helyesbítek, az eddig összes önálló Veletech kiállításon ott voltam. Ősszel nem is volt annyi újdonság, pláne nem olyan ami annyira érdekelt volna és emellett más dolgom is volt. Pedig akkor még Bog jóvoltából ingyen mehetett volna aki írta hogy csak a veletechre lenne kíváncsi (így én is).
    Félreértés ne essék, nem ingyen szeretnék menni (idén sem) és nem is feltétlenül az öszvér banzáj kivitellel van a baj, (bár valószínű az sem segít az eredeti vonal továbbvitelében), hanem azzal, hogy akkor is több mint a duplája az ár ha csak az érdekel idén is mint tavaly tavasszal.

    Azért is írtam hogy egy csak a veletech területére szóló szalag lehetne 1500, mert ez az ár mindenki számára elfogadható és ha visszagondolunk hogy tavaly tavasszal 1000 volt akkor ez az 1500 még tartható is lehet.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz petipetya #153 üzenetére

    +1! Sajnos... :((( (Lehet fillérb****nak nevezni, de így lehet hogy csak minden másodikra megyek el. Addig meg úgyis megnyomkodom amire kíváncsi vagyok, csak nem egy helyen hanem ahol útba esik. Jövő tavasszal ott leszek, és remélem a "saját" MA!-s közösségről sem terelődik el a figyelem ezzel továbbvíve azt a szellemiséget amivel indult az egész.)

    Bizonyos fokig megértem a stáb helyzetét, ezért megérdemelnek egy köszönetet a munkájukért! :R Remélem sok rendezvényre eljutok, még ha nem is mindre. Ja, és HTC mindig KELL a rendezvényre! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz eladogeppc #155 üzenetére

    1) All made in Taiwan! :D 2) Akkor elmennek az LG, Sony, Samsung mellett is!? 3) Még mindig többet jelent nekem a felhasználói élmény (külcsín és belbecs harmóniája) mint bármi más. És ezt én csak náluk találom meg. +1) Ez a "bukott diák" az első veletech-en is ott volt amikor az egyik nagy gyártó magasról tett az egészre.
    Én inkább úgy fogalmaznék "bukott diák" helyett, hogy sok diák van, de csak kevés akiből prof. lesz. És a prof. nem tömegeket oktat, nem foglalkozik divattal és csak egy szűk, bizonyos értékekre igényesebb réteget fog meg. :D

    Egy kínai újonc feltörekvő céget hiba lenne egy HTC-vel hasonlítani, mert a HTC oroszlánrészt vállalt a mai okostelefonok megszületéséhez szükséges alapkő megalkotásából és letételéből. [link] :P

    A kínaiak meg úgy másolnak ahogy akarnak, gondolkodni nem nagyon kell, persze a készülékeik ár/teljesítmény arányát nézve lehetnek jobbak, de amint felépítenek egy brandet normális supporttal és bejönnek EU-ba már nem lesz olyan kedvező az ár.

    Igen, a HTC egy a sok közül aki lefed bizonyos "extra" igényeket. :R

    Szerintem kérdés nem férhet hozzá hogy ott a helyük! :) /Az Alfa sem tündököl jó ideje, mégis adott valami pluszt ami miatt sok ember "Alfás" lesz, még ha nem is a legracionálisabb döntés./

    Még jó hogy mindenki azt vesz amit jónak talál.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák