Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz ablack #20 üzenetére

    Ha valaki így csinálja is jól jár.

    Az ilyen telenyomor cégeknek az a lényeg, hogy minél több havi fixes ügyfele legyen... Minél magasabb csomaghoz.

    Egy időben nekem is kedvelt dolgom volt, hogy a családban lévő csomagok újrakötésénél Bónuszban hoztunk el készüléket. Eladtam. Akkor még jól jött a zsebpénzbe. Manapság meg nincs gondolatom se ilyenre, mert próbáljuk lefelé redukálni a szolgáltatóktól való függőséget.

    Én pl maradtam djuice-számlás 20-as ,mert ez volt a kedvezőbb. persze időközben felkúszott a havidíj.. ugye egyoldalú szerződésmódosítás... Én aláírok 2 évre, ő meg kitalálja, hogy áh akkor közben módosítunk a díjakon...

    Ez pl egy ügyfélcentrikus világban úgy lenne logikus, hogy akkor a szerződésben leírtakat én az aláírásommal elfogadtam, és a szolgáltató is. Szerződés végén felkínálják, hogy akarom-e újrakötni de már a magasabb havidíjjal,

    IGEN/NEM opciókkal élve. Nem fog ez változni, ameddig GVH vagy akárki be nem fogja őket ezért a magatartásért... Mert szerintem gerinctelen dolog hűséget vállalni, ha ők közben elfingják magukat, de ha én teszem akkor meg kötbért kell fizetni és egyebek... :U

    LEhet csak én látom ezt így.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák