Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz taip #112 üzenetére

    Nézd, nyilván nem volt sok közöm (leginkább semmi) az új tarifák megalkotásában, igazából kicsit meg is lepett, hogy a nem olyan régen bevezetett All-In után most miért jön egy újabb tarifacsalád (de legalább kivezettek a régiek közül is, így összességében kevesebb lett az értékesíthető tarifa, ami nekünk is jó, mert kissé káoszos volt a helyzet). Nem állítom, hogy a MyTariff az ország legtutibb csomagja, jómagam is lassan döntés elé kerülök, hogy ha lejár a hűségem a jelenlegi (már lezárt, nem értékesített és nem hosszabbítható) csomagomra (aminél a MyTariff-ok kedvezőtlenebbek!), akkor hova és milyen csomaggal menjek tovább. Nyilván tudom én is, hogy a 4G önmagában nem csak a 150 Mbit-től lesz gyorsabb meg jobb, de azért 10 Mbit-nél nem fogsz drasztikus különbséget érezni. Az én csomagomban alapból 150 Mbit van, amikor 4G telefon van nálam, száguld minden, utána a 3G is egy csigának tűnik. Amúgy a variálhatóságot persze bele lehetett volna tenni az All-In-ekhez is, de gondolom a marketing és egyéb szempontokból jobb ötletnek tűnt egy új, a nevével is a variálhatóságot sugalló csomagokat kitalálni (mert azért valljuk be, nem sűrűn volt olyan, hogy egy már meglévő csomagot átneveztek és ment tovább minden). Az iPad akcióhoz nem tudok újat hozzáfűzni, lehet, hogy később lesz reklámozva is. Mindenesetre azzal, hogy én kitettem ide a hírt, azért csak eljutott néhány emberhez a dolog (akik persze tovább is adhatják), ráadásul az Akciófigyelő mondhatni ingyen reklám a szolgáltatóknak, mivel nem fizetnek érte (persze adott esetben negatív reklám, ha emelésekről van szó :D ).

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák