Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Tonyk #2160 üzenetére

    FFP-s verzió. Feltuningoltról nem tudok... szerintem gyári.
    Restart volt már tegnap kb mindenre (router, NAS, noti).

    És mondom, a win alá telepített kliens meg működik.
    Webes is elérhető, login után feldobja a szokásos szürke felületet a gombokkal, de minden inaktív, és teljesen üres.

    Előzmény max annyi volt, hogy pár nappal ezelőtt - idegesített, hogy baromi lassan, vagy egyáltalán nem seedel - win-esben találtam a hálózat alatt egy 54143(?) portot (ha jól emlékszem, bejövő kapcsolatokra), amire azt írta, zárva van. Mondom, akkor kinyitom neki routeren.
    Akkor semmi változás nem volt. Talán egy kicsit lett gyorsabb, de azt se ennek tudtam be. Web GUI is működött még napokig rendesen, és még reboot se volt, hogy eltűnhessen.
    Aztán eszembe jutott, hogy a port fwd előtti pipát ki kell szedni, mert az okozhat ilyet. Innen melóból akartam ránézni tegnap, és innen csak a webes működik. Vagyis általában. Na mondom, akkor majd otthon.
    De otthonról se ment. Megpróbáltam belenézni a settingsbe, de erre még a PuTTY is megadta magát.
    Ekkor nyomtam egy restartot. Továbbra se ment a putty. Akkor nyomtam egy router rebootot is. DDNS miatt egy IP frissítést is akartam, de erre az is ERROR-t dobott (kicsit elkezdtem már vörösödni). Aztán hol volt net, hol nem. Végül sikerült stabilizálni a hálózatot, IP-t is sikerült frissíteni. Win kliens alól továbbra is működött, de PuTTY és web még mindig nem.
    Közben már bezártam azt a portot is.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák