Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz SunMount3r #3466 üzenetére

    "Valamint arról is érdeklődnék, hogy LAN-on keresztül nagy bitrátájú videók stream-elésére mennyire alkalmas?"
    Huszongigás mkv-t szépen vitte. Most nagyobb nincs a kezem ügyében, de azt tudom, hogy valamelyik nap, amikor külső HDD-re másoltam egy filmet, hasonló méretű volt, és azt a TV-m a külső HDD-ről szaggatva játszotta csak le.
    File másolás közben 50-60 közötti sebességgel másol.
    Viszont az ISO fileok lejátszása valami miatt nem volt az igazi. Lehet, hogy az öreg HDD miatt volt, de akár PC-n, akár Androidos TV boxxal próbálta, Samba megosztáson keresztül, Kodival 2-3 perc után beszaggatott és le is állt a BD ISO.
    Ventillátoráról nem tudok pontosat mondani. Az enyémet használtan vettem nemrég, és szerintem már csapágyas lehet,vagy valami ilyesmi, mert nem egyszerűen zúg, vagy süvít, hanem búg, periodikosan kicsit halkabban, hangosabban. Szerintem újkorában nem lehet ilyen a hangja.
    Viszont az egész NAS hangja inkább a vinyóból jön. Tegnap még egy régi 250gigás zajgenerátor volt benne, most kapott egy piros 4terásat. A HDD hangját már nem hallom, csak egy kicsi kattogást, pedig éppen másolok rá. Az előbbi vinyó folyamatosan rázta az asztalt.

Új hozzászólás Aktív témák