Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Mr Dini #3417 üzenetére

    Oké oké. És akkor ez folyamatos már vagy 1 éve? :F Mert én még tavaly májusban próbáltam, akkor ilyen gondok voltak. Viszont van aki nemrég, nála is voltak problémák. És az elmúlt 1 évben is akadtak itt olyanok akiknek ugyanez volt.
    Nem értek hozzá, nem tudom mi amiket írsz, én csak egy normál felhasználó szemével tekintek a dologra. :D Twonky működik ahogy én szeretném (megy felirat és hangváltás, mindig elérhető a friss tartalom, folytatja onnan ahol abbahagytam a filmet, oda lépek a filmben ahová akarok...stb) a minidlna meg nem működött ahogy én szerettem volna. :B Tehát nálam semmi pluszt nem nyújtana. Ráadásul semmit sem veszek észre abból hogy esetleg jobban fogná a gépet, és még a Nas logója/képe is jobban tetszik mint a pingvin mikor tartalmakat akarok keresni róla a tv-n. :DDD

    Végszó: Szerintem egy átlagjúzer mindenképp jobban jár az alap Twonky-val mint egy minidlna felmókolásával. Egy hozzáértő - mint pl. Te is - meg használ ami neki jobban tetszik, vagy amit épp ki szeretne próbálni, hisz kisujjból kirázza. Aki nem ért hozzá annak meg folyamatosak a gondok, akár legyen szó csak egy verziófrissítésről, vagy bármilyen beállításról. :U

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák