Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Jók ezek a Hisense TV-k? Semmit se tudok róluk.
    Ami biztos, ezzel a focis "exkluzív" tartalom dologgal engem nem vettek meg.
    De műszakilag jók?

    komolyan kérdezem mert nem tudom: 2022-es foci VB ... volt már vagy most(anában) lesz?

    Igaz, kb. ennyire is érdekel a téma a VB-vel kapcsolatosan ;] (annyira nem követem az ilyen eseményeket, hogy néha meglepődöm "már volt"?
    ... pár éve amikor itt volt az a vizi VB? (vagy mi is volt, vizi olympia? olyan van? vagy csak EB volt?), már 2 hete ment mire megtudtam, hogy "már megy" (azt sejtettem, hogy lesz mert túl sok plakát volt róla mindenütt)... egyszerüen gyanus lett pár hét után a szokatlanul sok túrista a városban bármerre mentem.
    Kérdezve akkor pont a barátomat akivel pont a nyugati környékén kajáltunk, hogy "nem mintha többen lennének mint általában"? ... mint egy ufóra úgy nézet rám, hogy Vizi VB van. Hol élek én? :DDD Hát nem nézek TV-t, nem hallgatok rádiót (a témában), így fel se tűnt... aztán a hátralevő kb. 2 hétben is azonos mennyiségű műsort láttam az egészből.. De máig látom a VB-re felújított pár nézői hajó "rohasztalását" egy dunai kikötőben, azóta meg se mozdultak (szépen rozsdásodnak, biztos megérte)..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák