Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diamant21

    csendes tag

    Üdv.Némi vigyor ült az arcomra, mikor a hozzászólásaitokat olvasgattam. Nekem ugyan ez a Laptopom vanm és gond nélkül fel tettem rá az Xp-t. A driverek se okoztak problémát, csak nature fellátogattam a gyártó honlapjára.Ugyan valóban xp home editionhoz vannak driverek, de ez miért okozna problémát.ugyan ugy müködik a professionallal. Egyedül a wlannal gyült meg a bajom, amit egy odyseis nevü programmal lehetett orvosolni.Ezt sajnos gyárilag nem mellékelik, és a beszerzése se egy 5 perces munka. kártyaolvasó valóban nincs benne, ami miatt csalódtam picit a kütyüben. A másik dolog ami negativ benyomást keltett, az a hang. ugyanis csak egy hangszóró van benne, és az is elég gyérül működik. De mindent össze vetve, igen gyors, és rendkivül halk gép. A gagyi müanyag burkolatról pedig csak annyit, hogy nézzétek meg élőben, és utána alkossatok véleményt. Alap esetben én se igen szeretem a Fujitsu-Siemenst de árkategoriában verhetetlen.
    de ez az én szerény véleményem. Ha valakinek van még kérdése vele kapcsolatban, készséggel állok rendelkezésére.

  • diamant21

    csendes tag

    kis segitség Fujitsu Siemens La 1703 Tipusu laptop Xp-s konfighoz:

    Odyssey :
    [odyssey.zip]

    Driverek:
    [la1703.zip]

    az la1703.zip tartalma:
    -odyssey nevü progi (wlanhoz)
    -Hangkártya driver
    -Chipset driver
    -Videokártya driver
    -Lan driver
    -wlan driver
    -Modem driver

    Remélem tudtam kicsit segiteni. :)

    Sztem nagy humbuk a kártyaolvasó, legalábbis az enyémbe is egy müanyag van a helyén.

  • diamant21

    csendes tag

    Hát emberek!

    Nem tudom kinek hogy sikerült korábban összehozni a wlan hálózatot, de sokkal egyszerübb az egéssz mint arra bárki is gondolna.Valójában nem kell hozzá Odyssey.
    Nekem korábban sikerült hosszas kinszenvedés után felélesztenem a wlant, de most elárulok egy kézen fekvő rém egyszerű megoldást.

    miután felrakom a wlan drivert, egyszerűen megnyomom az Fn+F2 billentyű kombinációt, és lőn világosság. Remélem most már mindenkinek menni fog, itt volt végig az orrunk elött ,csak ki nem bökte a szemünket. Én már azon se csodálkoznék, ha tényleg lenne rajta bluetooth meg kártyaolvasó. Üdv, egy lelkes kinszenvedő

Új hozzászólás Aktív témák