Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zodicus

    senior tag

    válasz Mahrenburg #637 üzenetére

    Rövid értékelés: minőségi lap, azt hozta amit vártam. Az előlapi USB3 megviccelt, mert összeszerelés közben kicsit lehúzódott a 19pin-es csati és csak az 1ik port működött. Valamiért a win7 nagyon gyorsan bootol, pedig a konfig többi része változatlan. Hőmérséklete a cpu-nak netezés közben 35C, terhelve ma fogom mérni. Játékok alatt nem nagyon vettem észre jelentős gyorsulást. 3Dmark alatt gyorsult, unigine-t ma nézem. Egyéb tesztprogramokkal nem hiszem, hogy mérni fogok, mert a ramok csak 1600Mhz-esek. A lapon a Wifi nagyon jó, erősebb mint a különálló tp-link wifi kártya 3 antennával. A hanggal is minden oké, talán kicsit mintha tisztábbak lennének a hangok. Az új UEFI bios nagyon tetszik, szerintem áttekinthetőbb, mint a P67en volt. Sabertooth-t szerettem volna venni, de mivel azon nincs Wifi és a már említett tp-link PCI-os, így választottam ezt az MB-t és nem bántam meg. Próbáltam előidézni a sokat emlegetett USB3as hibát, de csak egy eszköz esetében sikerült (6 eszközből 4pendrive és 2HDD).

Új hozzászólás Aktív témák