Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz DithenS #3 üzenetére

    Betegség? :Y Olyanról még nem hallottál, hogy hangos szomszédok, akik hajnali 7-8-kor már képesek sövényt, füvet, fát akármit vágni, vagy hegeszteni stb?

    cozmo: Napi 8-9 órán keresztül, az év minden napján biztos jót tesz a telefon/tablet akkunak...

    kerobi: Hiába generálsz akármit, egy sima notebookon, hifin lejátszott ventilátor, légkondi, hajszárító hang nem lesz olyan, mint a valódi. :) Próbáltam és inkább zavaró volt, akárhogyan állítottam. YTube tele van ilyen felvételekkel. Arról nem is beszélve, hogy a hálómban külön nincs se Hifi, se számítógép. Egy ilyen kütyüt kényelmesebb lenne betenni a szobába. Az ára tényleg irreális. :U

    Samott: Én!
    Hónapok óta csak így tudok aludni. Nyáron még ok a légkondi, ventilátor, de ilyenkor fázom tőle még akkor is, ha távolabb teszem. A sövényvágó, fűnyíró, hegesztő, emberi hang és zaj hangjához képest a ventilátor hangja maga a mennyország. Az agy ráfókuszál a monoton hangra és nem lesz zavaró a külső idegesítő zaj. Mindez családi ház üdülő övezetben. Belvárosban/lakótelepen nem tudom elképzelni hogyan tudnak aludni az emberek. Füldugó (többféle speciális orvosit is próbáltam) nekem kényelmetlen és azon keresztül is hallom a zajt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák