Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz hallador #46 üzenetére

    egyrészt azt írod, hogy a mac egy consumer gép, másrészt hogy aki konzumer dolgokra mac-et vesz az hülye... .őőő csak én látom az ellentmondást?!

    OsX=Linux?!!?! :DD :DD :DD

    ez nagyon nagy hülyeség, ég és föld a 2, az hogy neked jobban tetszik még megértem, de egy átlag ember nem fogja kényelmesnek találni az alap linuxot az alap OsX-hez képest az is biztos.

    Ki mondta hogy REAL time?! Azt is írtam hogy aki nem akar végletekig részletekbe belemenni, csak 1 pofás házi videót akar pl készíteni, nem a terminátor 13. részének leforgatásáról és editálásáról volt szó.

    Más részt pl anno próbáltam Winen zenét felszedni (legális és kevésbé legális módokon) mindig fagyott és problémázott (drágább olcsóbb gépen is, a hangkari ugyanaz maradt azóta is) érdekes, OsX-en csak MŰKÖDIK.
    (linuxra meg még driver sincs a hangkártyához--- ennyit arról hogy mennyire ki lehet váltani, átlag embere nem fog magának drivert irni egy HWhez).

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák