Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz hallador #40 üzenetére

    Tipikus irodai munkánál már rég beágyazta magát az MS. Erről nincs is mit beszélni.

    Amit mindenki elfelejt, hogy egy dologban különböznek a MAC-ek a sima gépektől az OsX!
    Lehet találgatni, hogy drága a HW meg ennyi pénzért ennyivel jobbat veszek, stb.... de az igazság az, hogy ha jogtisztán és egyszerűen (nem végletekig a részletekbe menve) akarsz Zenét feljátszani/editálni és videót vágni/szerkeszteni, akkor az összes Wines és Os nélküli gép elmehet a sunyiba, mert ha megvennéd az adott software-t árban közel, minőségben meg valószínűleg távolabb lennél egy MB-től.

    Igen, lehet beszélgetni olyanokról, hogy hackhintosh, meg mittomén, csak szóljatok majd akkor, ha valakinek TELJESKÖRŰEN működött (anno megpróbáltam én is, nem igazán sikerült, akiknek meg sikerül ott pl a legfontosabb dolog -ami a mac-ek egyik fő ereje- a sleep a deepsleep és a powernap nem működik, meg lehet rettegni attól, hogy egy update bootolhatatlanná teszi a rendszert).

    Szóval igazad van, irodai munkára nem igazán, kreatív és mindennapi dolgokra sokkal inkább.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák