Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Gyuri27 #45 üzenetére

    A 690G-nek tényleg volt intel-es verziója. A 780G-nek és úgy általánosságban a 7-es szériának viszont nincs és nem is lesz.

  • Oliverda

    félisten

    válasz Gyuri27 #45 üzenetére

    Tehát aki 40K-s procit vesz annak biztos már a bőre alatt is pénz van. :D

    "Miért is vág földhöz az a +20-30w-t amennyit a vga fogyaszt?"

    Számold ki ha mondjuk 24/7-be megy a gép akkor éves szinten mennyit jelent +20-30W, ráadásul teljesen feleslegesen. Kidobott pénz és energia az ablakon. Persze annak aki 40K-s procit vesz biztos atomerömű is van a kertjében. :D

    Nekem nem tetszenek a Sapphire jelenleg kapható saját tervezéső lapjaik. Arról nem is beszélve hogy széleskörben nem is beszerezhetőek. Így nem fognak sokat eladni belőlük.

    Tehát a dfi nagy csodát nem hozott.

    Csodát nem, csak egy ütőképes felsőkategóriás lapot amit úgy néz ki hogy ők nem tudtak vagy nem akartak összerakni.

    Az AMD/ATI már egy ideje nem gyárt Intel alá chipkészletet (biztos ez is az abit miatt van :D). Tehát jelen állás szerint nem kivitelezhető egy 780G-s Intel chipset-es alaplap. Pont az Xpress 1250 volt talán az utolsó.

    Nem veszek abit lapot mert jelenleg nincs olyan ami számomra megfelelő lenne. Nekem csak az nem tetszik hogy már jóideje látványosan ott szapulod őket ahol tudod. Persze ha ez téged ennyire boldoggá tesz...

    "Gyanitom a közeljövöben én iszom a megszünő abitra és nem te a sappiéra."

    Ezért már megérte élni. :DDD

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák