Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz #59816064 #203 üzenetére

    "hozzávetőlegesen" 12 naptári nap (2*2 nap hétvégével) érkezett meg a fizetés után a pandawill-ről szingarpúri postázással a t7s még csütörtökön. ezt csak azért írom, hogy ha valaki a szokásos 4-6 hetes kézbesítéssel számolna. a dhl-es felár tehát azoknak nem éri meg, akiknek nem pár napon belül kell (persze még akkor is ott a rizikó, hogy esetleg füllentenek egy picit a raktárkészletről az üzlet érdekében ;) )

    viszont kérdés más tulajokhoz: a gps-el másnak is van olyan nyűgje, hogy ha már megvannak a műholdak, akkor elég lassan frissíti a pontos helyzetet? életszerű példával leírva: pl ha egyenes úton haladok, akkor rendben észleli a trendet és úgy mutat a térképen pl egy kanyar után, mintha egyenesen a nagy semmibe mentem volna tovább és kb 10 másodperc telik el, mire a frissítés után "visszarak" oda, ahol éppen vagyok. lassabb közlekedésnél pedig ugyanígy "ugrál", mintha egy cikluson belül tényleg csak egyszer frissítené a pozíciót, így nagyjából 6-8 másodpercenként ad csak többé-kevésbé pontos pozíciót.
    azért "többé-kevésbé pontos" csak, mert pl 6-7 műhold megtalálása után is simán 60 méterrel arrébb jelez, mint ahol vagyok. nem árnyékol semmi, miközben mellé téve a másik tabletem és a telefonom is pont ugyanazok a műholdak jeleit véve pontosan oda rak, ahol állok (maps műholdas nézet alapján tényleg <1m pontossággal)

    szóval ezzel a problémával én vagyok az egyedüli? :) (a szüleimnek vettem épp navigációhoz, mert ez már elég nagy, hogy lássák is és így épp ez az egyetlen gebasz, ami tényleg zavar benne)

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák